This is the king!

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)

In jos 
AutorMesaj
Cosmy
Admin
Admin

Data de inscriere : 09/04/2010
Varsta : 19
Localizare : Piatra Neamt

MesajSubiect: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 0-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 5:25 pm

Un meci excelent facut de Barca Ma bucur ca au castigat si le-au aratat lui Real Madrid cine e mai buna + Ca Messi a marcat iar Ronaldo n-a reusit nimic !! VISCA BARCA !!

Ultima editare efectuata de catre Cosmy in Dum Apr 11, 2010 5:32 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
EMINEM
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 5:29 pm

te contrazic .Messi joak intradevar un fotbal de mare clasa dar are si echipa.E ca o comparatie intre Maradona si Pele.Pele avea echipa si juca f bine in timp ce Maradona tragea echipa dupa el,Asa este di Ronaldo.+CA A reusit ceva faze frumoase in timpul meciului.In timp ce messi dupa parerea mea deci parerea mea(sunt anonim) a facut hent la gol dar in fine.In timp ce real a avut un gol anulat pe Motiv de Hent!!Oricum acumBarca e favorita.
Sus In jos
Cosmy
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 5:31 pm

pai daca erau buni de ce nu au egalat ma ? ronaldo daca era bun de ce nu a dat gol ?
Sus In jos
EMINEM
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 5:35 pm

Ti-am mai zis,stiu destul fotbal.Nu am zis ca Real a fost mai buna.Linisteste-te,i-am comparat pe cei doi.Messi are un Xavi ,ai vazut ce pase a dat? int imp ce CR il are pe ???? (Kaka-lipseste). A si era 1-1 daca se punea golul realului si se anula ala cu hent dar ma rog.
Sus In jos
Cosmy
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 5:37 pm

poi ala a fost hent clar a atins mingea cu aman 2 mainile
Sus In jos
horikzbot
Admin
Admin

Varsta : 24

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 5:37 pm

EMINEM a scris:
Ti-am mai zis,stiu destul fotbal.Nu am zis ca Real a fost mai buna.Linisteste-te,i-am comparat pe cei doi.Messi are un Xavi ,ai vazut ce pase a dat? int imp ce CR il are pe ???? (Kaka-lipseste). A si era 1-1 daca se punea golul realului si se anula ala cu hent dar ma rog.
nici daca juca Kaka real nu facea mare branza...si mai terminati cu messi asta...e intr-adevar cel mai bun dar are si ECHIPA in spate...daca era doar el cheia succesului atunci de ce Argentina era sa nici nu se califice la Mondiale?
Sus In jos
Cosmy
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 5:38 pm

intr-adevar messi are noroc si de echipa deasta nu joaca la fel la nationala ca la barca dar are o valoare incontestabila
Sus In jos
EMINEM
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 5:53 pm

exact uite ce face MEssi la natinoala ?? aproape 0! Sub nico forma nu e cel mai bun din istorie si nici nu o sa fie.
Sus In jos
Cosmy
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 5:54 pm

nu se stie :x poate sa faca ravagii la CM 2010 si sa ia balonul de aur iar barcelona cele 5 trofee asa ca nu se stie
Sus In jos
Raul1995
Moderator
Moderator

Varsta : 22
Localizare : Pe langa matha

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 9:49 pm

Cosmy a scris:
nu se stie :x poate sa faca ravagii la CM 2010 si sa ia balonul de aur iar barcelona cele 5 trofee asa ca nu se stie
Eu stiu ca au fost 6 cu tot ca nu sunt asa mare barcelonist ca tine
Sus In jos
Cosmy
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 9:50 pm

pai anu asta doar 5 poate sa mai ia ca nu mai e in cupa
Sus In jos
Raul1995
Moderator
Moderator

Varsta : 22
Localizare : Pe langa matha

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 9:52 pm

credeam ca zici de anu trecut
sorry
Sus In jos
Cosmy
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 9:55 pm

nu ma refer la anu asta stiu ca anu trecut o luat 6
Sus In jos
EMINEM
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 10:15 pm

in niciun caz nu e cel mai bun din istorie.
Sus In jos
horikzbot
Admin
Admin

Varsta : 24

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   Dum Apr 11, 2010 10:38 pm

Cosmy a scris:
nu se stie :x poate sa faca ravagii la CM 2010
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)   

Sus In jos

EL CLASICO:REAL MADRID-BARCELONA 1-2 (MESSI,PEDRO)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fooltball Player Art's :: Recursul etapei :: Discutii despre sport-
Mergi direct la: